Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2018-06-20 06:33
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Vasaros skaitymai „Muilo burbulo kelionė“

Vasaros skaitymų metu, birželio 15 d., informacijos centro „Europe direct Kaunas“ vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė pakvietė mūsų skaitytojus susitikti ypatingoje miesto vietoje – ant VDU Humanitarinių mokslų fakulteto stogo! 
Vaikai susipažino su „Europe direct Kaunas“ veikla. Vėliau šio centro vadovė skaitė vaikams Gintarės Adomaitytės istoriją „Muilo burbulo kelionė“ iš autorės rinkinio „Debesėlis ieško vardo“. Ir žinoma – skraidinome muilo burbulus, domėjomės ant stogo augančių prieskoninių žolelių darželiu bei grožėjomės puikia Kauno panorama.

Visos smagios akimirkos – ŠTAI ČIA.

Vasaros skaitymai „Lašiuko kelionė“

Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai skelbia – Vasaros skaitymo sezonas atidarytas! Birželio 5 d. vyko pirmieji vasaros skaitymai „Lašiuko kelionė“!

Su Kauno kolegijos ikimokyklinio ugdymo studentėmis (dėst. Ina Jankauskienė) ir mažaisiais skaitytojais susitikome vienoje gražiausių Kauno vietų – prie Šv. Gertrūdos gatvės fontano. Vietą pasirinkome ne atsitiktinai, mat tądien domėjomės skaitiniais apie vandenį – sužinojome bei prisiminėme kaip atsiranda vaivorykštė, kodėl vanduo labai reikalingas augti daržovėms, kaip upėmis plaukia laivai bei daug daug kitų rimtų dalykėlių!

Aktyviausiai skaitymuose dalyvavo darželių „Stebuklų šalis“ ir „Medutis“ vaikai!

Akimirkas galite pamatyti ČIA.

2018 m. birželio mėn. naujienos

Dailės darbų paroda

Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro auklėtinių dailės darbų paroda „Gyvūnai“ (paruošė – soc. darbuotoja dailei Birutė Marytė Vienažingienė)
2018 06 01–30

Leidinių paroda
„Jūra vaikų literatūroje“
2018 06 01–30

Nepamirštas gimtadienis „Curiocity“ centre!

Valgyti gimtadienio tortą – įprasta, tačiau gegužės 18 d. su mažaisiais skaitytojais susitikome „Curiocity“ centre ne smaližiauti, bet skaityti ir šėlti!
Kaip žinia, miestas smalsiems vaikams „Curiocity“ švenčia vienerių metų gimtadienį – to nepamiršome, todėl su savo skaitytojais „iškepėme“ tortą, kurį galima skaityti! Taip pat apžvelgėme įdomiausias knygas gimtadienio tema.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.