Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2019-07-18 11:51
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Akcijos ,,Augu skaitydamas" rezultatai

Šiemet, gegužės mėnesį, startavo įmonių grupės „Alma littera“ projektas „Augu skaitydamas“, kurio tikslas – padėti formuoti vaikų skaitymo įpročius, ugdyti skaitymo įgūdžius, paversti skaitymą mėgstamu užsiėmimu ir tokiu būdu užtikrinti jiems geresnę ateitį.

Projekto simboliu tapo Knygų medis – specialus plakatas, ant kurio pavaizduotas knygų medis. Vasaros atostogų metu vaikai buvo kviečiami „auginti“ Knygų medžius – ant plakatų klijuoti lapelius su savo perskaitytų knygų pavadinimais. Plačiau apie tai rasite čia.

Atėjus rudeniui, įmonių grupė „Alma littera“ kviečia vaikus drauge suskaičiuoti derlių.  Visi vaikai, vasarą auginę Knygų medžius, rugsėjo 18-25 d. kviečiami juos atnešti į knygynus „Pegasas“ (knygynų sąrašą rasite čia .pdf, 68 KB). Kiekvienas Knygų medžio augintojas, atnešęs savo medį į knygyną, dovanų gaus ženkliuką-medalį ir kvietimą į finalinį „Augu skaitydamas“ renginį, kurio metu išrinksime daugiausiai knygų perskaičiusius vaikus – pretendentus kelionei į Disneilendą laimėti.

Finalinis renginys vyks rugsėjo 29 d. (šeštadienį) 13 val. Vilniuje, prekybos centro „Panorama“ centrinėje aikštėje. Jo metu kartu su aktorių trupe „Teatriukas“ ne tik rinksime didžiausius Lietuvos skaitovus, bet ir žvalgysimės po Knygų medžių alėją, grožėsimės didžiausia vaikų parašyta knyga, dalyvausime įvairiuose konkursuose, kurių laimėtojams bus įteiktos rėmėjų „Biržų duona“, „Mini pasaulis“ bei projekto iniciatorės leidyklos „Alma littera“ dovanėlės.

Renginio metu išrinkti 12 daugiausiai skaitančių Lietuvos vaikų dalyvaus LTV laidoje „Tūkstantmečio vaikai“, kurios metu bus išrinktas pagrindinio prizo – kelionės į Disneilendą – laimėtojas.

 

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.