Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2020-04-08 06:27
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

,,Ar pažįsti Kiukį"

Knygos viršelis: 
Trumpa ištrauka: 
,,Jis kiukiškai kiuksėjo: - Kiukt... Kiukt... Kiukt... Paprastas toks kiuksėjimas jį apimdavo iš didelės baimės ar įtampos. Bet dabar jis kiuksėjo iš širdgėlos." (p.22)
Aprašymas: 

Ei, vaikai, argi Jums ne svarbu žinoti, kad knygas vaikams rašo įvairių profesijų žmonės: žurnalistai, gydytojai, mokytojai, bibliotekininkai ir kiti. Vitalija Lapina - teisininkė ir tik neseniai atėjo į vaikų literatūrą su šauniu debiutu viliojančiu pavadinimu ,,Ar pažįsti Kiukį". Knygą iliustravo žinoma vaikų knygų iliustratorė Irmina Dūdėnienė. Knyga nespalvota, bet argi reikia spalvų tokiam įdomiam ir linksmam pasakojimui?!

Santrauka: 

Su vaikais nori susidraugauti naujas, dar negirdėtas, nepažįstamas, tik retais atvejais pastebimas ar įsivaizduojamas padarėlis Kiukis. Dažnai jis sukiojasi tarp vaikų (net jiems neįtarus jo buvimo), juos stebi, paragina, iš jų pasišaipo ir, žinoma, jaudinasi dėl jų nesėkmių. Kartą pamatęs Lukos rankoje tirpstančius ir lašančius ledus, taikėsi juos lyžtelti... Mergaitė pasigailėjo jo - susigėdusio ir vienišo - ir parsinešė namo.
Kaip Kiukis prisitaikė prie naujų namų gyvenimo sąlygų, kokią suirutę įnešė į namus sužinosite perskaitę šią naują knygą.
Vyresn. bibliotekininkė R. Klementavičienė

Leidykla: 
Vilniu: Vaga, 2013.- 108,[3] p.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.