Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2020-04-08 06:41
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

,,Elė ir draugai"

Knygos viršelis: 
Trumpa ištrauka: 
,,Visi labai nustebome, kad mokytojas taip puikiai karstosi po medžius <...> tik gaila, kad mokytojo akiniai nukrito mums po kojų, kai jis jau buvo beveik pasiekęs Sampą". (p.113)
Aprašymas: 

Mūsų skaitytojams labai patinka knygos apie įdomius, keistus mokytojus ir vaikų išdaigas mokyklose. Jaunas suomių rašytojas Timas Parvela parašė knygą vaikams iš savo darbo patirties, mat pats dirbo mokytoju. Tad ši istorija - ne vien smagi, bet ir įtikinanti. Jei įsižiūrėsite į iliustracijas, nupieštas mokytojas tikrai panašus į autoriaus nuotrauką.

Santrauka: 

Elės klasės mokiniai nuoširdžiai myli savo niekam neprilygstamą, keistuolį, kilnųjį mokytoją, stebi jo nuotaikas, stengiasi jam padėti visais atvejais, o kartais net persistengia - užuot padėję, jam tik sutrukdo. Kartą mokytojas sumano išvykti atostogų su savo jauna žmona (t.p. mokytoja), o vaikai, pamanę, kad mokytoją seka persekiotojų gauja, sukeičia žalius lagaminus. Tad mokytojas pajūryje vietoj reikalingų daiktų randa tik šūsnį senų komiksų. Mokytojas taip pat myli savo didelę mokinių šeimą, įdomiai organizuoja laisvalaikį, o užuot baręs ar kitaip drausminęs išdykėlius, jis juos gelbsti kebliose situacijose, pateisina jų eibes ir net gi kartu linksminasi...
Vyresn. bibliotekininkė R. Klementavičienė

Leidykla: 
Vilnius: Nieko rimto, 2013.- 111, [9] p.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.