Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2019-11-20 09:52
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

,,Klajojanti jūros širdis"

Knygos viršelis: 
Trumpa ištrauka: 
,,Staiga drūtasis Georgas, pačiupęs Levkę veidu žemyn, įsupo ją ir sviedė į ,,Juodąją Eleną". Mergaitė apačioje matė purslais besitaškančią, beveik ją pasiekiančią pilką jūrą"...(p.78)
Aprašymas: 

Hilke Rosenboom romantišką nuotykių knygą paaugliams parašė išmanydama apie jūrą, nes ji - jūreivio anūkė, vaikystę praleidusi salose, kurias supo jūra.
Ši knyga apie klajones ir pavojus jūroje, viltį, ištikimybę ir labai gražią, taurią meilę.

Santrauka: 

Levkė - kapitono Magneso duktė, liko našlaite nuo keturiolikos metų (mama mirė, tėtis - banginių medžiotojas laikomas dingęs be žinios, sudužus laivui). Ją ir mažesnę sesutę Ebą ėmėsi globoti šturmano šeima, kurioje Levkė nėra mėgstama, mat yra aštraus charakterio, savarankiška ir drąsi. Bandydama išsigelbėti Levkė patenka į sukčių, piratavusių laivą, rankas kartu su drauge Joana. Mergaites išgelbsti kapitonas Hanribas ir įsimylėjęs Levkę, laukia jos pilnametystės... Levkė patiria daugybę nuotykių Maroke, Venecijoje, visur ją nejučiomis saugo ir lydi kapitono pasamdyta ištikimoji amazonė Minina. Po įvairių išbandymų Levkė įsitikina, kiek jai yra svarbus Hanribas.
Vyresn. bibliotekininkė R. Klementavičienė

Leidykla: 
Vilnius: Gimtasis žodis, 2009.- 286,[1] p.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.