Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2019-01-18 04:10
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Dar vienas projektas finišo tiesiojoje!

 Laikas greitai bėga. Ir kuo jis turiningesnis ir smagesnis, tuo greičiau – įsitikinome susirinkę aptarti įspūdžių ir pasidžiaugti projekto „Skaitymas šeimoje: nuo lopšinių iki šiurpių“ baigiamajame renginyje rugsėjo 28 dieną.
Rodos dar visai neseniai, balandį, dalyvavome etnologės, kultūros sociologės, Senovės baltų religinės bendrijos „Romuva“ krivės Inijos Trinkūnienės seminare apie senuosius lietuvių papročius ir tradicijas, o gegužę, su bibliotekos skaitytojų šeimomis išsiruošėme į dviejų dienų kelionę po Žemaitijos etnografinį regioną.
Dalindamiesi smagiausiais kelionės įspūdžiais sulaukėme ir smagios premjeros! Kelionės metu visi jos dalyviai savo telefonais filmavo įsimintiniausias akimirkas, o baigiamajame renginyje buvo pristatytas dokumentinis vaizdo klipas, sumontuotas iš ekskursijos dalyvių sukauptos medžiagos.
Dar kartą tariame nuoširdų AČIŪ projekto dalyviams, partneriams ir rėmėjams bei tikimės, kad kitąmet vėl susitiksime ir pasinersime į dar vieno Lietuvos regiono tyrinėjimus.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.