Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2018-02-18 22:03
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Susitikime – R. Šemelytė ir Galapagų gyventojai

Sausio 24 d. (trečiadienį) 11 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8 salėje) vyks susitikimas su knygos vaikams „Bubio nuotykiai Galapaguose“ autore, žurnaliste, keliautoja Rasa Šemelyte.

Istorija, kurią papasakos Rita Šemelytė – be galo įdomi, nes būtent jai pačiai teko sutikti mėlynkojį paukštį Bubį. Paukštis atrodė toks nepaprastas ir įdomus, tad jo istoriją autorė parvežė į Lietuvą ir parašė pasaką vaikams.
Renginio metu taip pat bus rodomas filmas apie knygos veikėjus – Galapagų salų gyventojus. Maloniai kviečiame! 
 
                            Galapagų Isabelos saloje gyveno vienišas paukštis mėlynkojis Padūkėlis Bubis. Jis mėgo sėdėti ant uolos krašto ir žiūrėti į bekraštį vandenyną. Bubis galvojo, kad jo sala yra vienintelė sausuma pasaulyje, tačiau kartą atplaukė rąstas, ant kurio tupėjo iguana Magdalena ir vėžlys Palemonas. Bubis leidosi į kelionę, stebėjosi keistenybėmis kitose Galapagų salose, sutiko garsius kapitonus ir pasiekė Pietų Amerikos krantus.
  

 

 

 

– Ar turite vaikų? – smalsauju. Mardžė purto galvą. – Bet turiu 10 augintinių: 3 baltus miniatiūrinius ponius, 3 gulbinus ir 2 margus Pomeranijos špicus, šelmį ilgadantį šešką ir... (p. 14)