Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2020-04-09 05:06
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Apie karalaitę, bet ne tik karalaitėms!

Vasario 26 d. 11 val. kviečiame visus į susitikimą su knygos „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ autore Jolita Zykute, kuris vyks K. Donelaičio g. 8 salėje.
Išgirsite netikėtą istoriją apie mergaitę karalaitę, gyvenimą karalystėje, nuotykius grožio konkurse ir apie... Visko neišduosime! Galime tik pridurti, kad pasakos atsiradimo istorija taip pat labai netikėta. Autorė Jolita teigia, kad „kartą iš knygų spintos aukščiausios lentynos iškrito storas albumas. Bambtelėjo beveik man ant galvos. Supratau, kad tai ženklas pagaliau perrašyti į kompiuterį ir patobulinti kadaise sukurtą ir tame albume ranka užrašytą pasaką apie tyliai kalbantį berniuką. Atsisėdusi prie kompiuterio perrašiau kelis sakinius ir staiga pamačiau, kaip siužetas pasuka netikėta kryptimi – atsirado karalaitė, taksas Tapis, pamaivos Fi ir Fifi. Taip gimė nauja pasaka, o pagrindiniam herojui, tyliai kalbančiam berniukui, joje teko vos pora puslapių.“ Nors istorija apie mergaitę, tačiau susitikimas su autore bus įdomus ir berniukams!
Kad renginys būtų dar įdomesnis, autorė prašo atlikti namų darbą: jums reikia popieriaus lape nupiešti dvi karalaites. Viena turėtų būti „gražiausia pasaulyje karalaitė“, kita – „laimingiausia pasaulyje karalaitė“. Svarbu: abi karalaites pieškite toje pačioje lapo pusėje, o kad būtų patogiau – lapą laikykite gulsčiai.
Sėkmės atliekant užduotį ir iki pasimatymo!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.