Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2020-04-09 04:19
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Rytmetis „Skaitykime kitaip“

  Knygos padeda neskubėti – tokiu šūkiu šiemet visus vaikus sveikino mylimas rašytojas ir dailininkas Kęstutis Kasparavičius, ir dar pridūrė, kad atsivertęs knygą ir pasinėręs į ramią jos gelmę, jau nebesibaimini, kad pašėlusiu greičiu viskas pralėks pro šalį taip nieko ir nepamačius. Imi tikėti, kad nebereikės it akis išdegus pulti prie abejotinos svarbos darbų. Knygoje viskas vyksta tyliai, tvarkingai ir iš eilės.
Tarptautinę vaikų knygos dieną (kuri įprastai minima balandžio 2 d.) bibliotekoje pasitikome balandžio 3 d. rytmečiu „Skaitykime kitaip“. Bendradarbiaujant su Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriumi surengėme neįprastus skaitymus vaikams. Juose dalyvavo ir kūrinius, taikliausiai apibūdinančius skaitovų darbus, skaitė skirtingų profesijų atstovai: medikė Vitalija, sesuo Joana, Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja Greta, policininkė Reda ir bibliotekininkė Regina.
Tikra tiesa – knygos padeda neskubėti! Nesvarbu, ar esi vaikas, ar – suaugęs, mokytojas ar – mokinys, gydytojas ar – šiek tiek negaluoji... Skaitykime!
O visos smagaus rytmečio akimirkos – ČIA.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.