Pirmas

Pirmas
Darbo laikas
2020-04-08 06:22
home mail

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Loading...

Muzika troliui

Knygos viršelis: 
Trumpa ištrauka: 
,,Girdėti muziką reikia širdimi. Girdėti medžių lapus, lapės žingsnius...išgirsti kaip čiulba paukštelis, kaip sparnais plazdena drugelis..."
Aprašymas: 

Gerai žinoma poetė klasikė Violeta Palčinskaitė, vaikystėje tikėjusi, kad bus pianistė, pastaraisiais metais rašo pasakų knygas vaikams, kuriose skamba muzika.Rašytoja mėgsta keliauti ir svajoti, tad jos sukurtos pasakos - kelionių įspūdžiai, fantazija, poetinis gamtos suvokimas...
Jeigu norite pažinti taip viliojantį, legendomis apipintą Norvegijos kraštą, sužinoti, kaip kuriama tikra muzika, kaip gyvena norvegai ,,tamsiuoju" metų laiku ir sutikti norvegų mitinę būtybę trolį Molį, - knyga kaip tik Jums.

Santrauka: 

Autorės nuotykių knyga nuves į Norvegiją ieškoti Sorės Morės (trolių valdovės) pilies, kur trolio nugabenta paslaptingu būdu pagrobta tiesiai iš koncertų salės fortepijonu grojusi maža mergaitė - mat troliui nepatiko, kad ji sutriko ir negalėjo atlikti norvegų kompozitoriaus
Edvardo Grygo pjesės forepijonui ,,Trolių maršas". Ar bus atrasta mergaitė, ką sužinos ir patirs jos ieškotoja - telieka paslaptis.
Vyresn. bibliotekininkė R. Klementavičienė

Leidykla: 
Vilnius:Nieko rimto,2011.-94,[2]p.

 

 

 

 

2018 m. balandžio 7 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre buvo švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena.